Opakowania luksusowe

Jednym z najbardziej wyjątkowych produktów oferowanych przez Pakplus są opakowania luksusowe, wykonywane ręcznie z najlepszych materiałów. Takie opakowania pozwolą wyróżnić i podkreślić szlachetność umieszczonych w nich produktów.
Oferujemy szeroką gamę rozwiązań, podchodząc do każdego zapytania indywidualnie. Korzystając z doświadczenia naszych projektantów i technologów, możemy zaproponować zupełnie nowe rozwiązanie odpowiadające potrzebom klienta, jak i dopracować technologicznie już gotowy pomysł.
Nasze możliwości pozwalają na wykonanie takich opakowań w niedużych nakładach, nawet przy indywidualnym kształcie i wzorze.
Stosowane podłoża możemy zadrukowywać zarówno offsetowo jak i sitodrukiem, a także złocić i przetłaczać, co pozwala niemalże dowolnie dostosować opakowanie do potrzeb klienta.

Więcej

Etykiety Cynowe

Od ponad 15 lat dostarczamy etykiety do zakładów przemysłowych w branży alkoholowej i spożywczej. Nasze produkty są doceniane przez klientów z wielu zakątków świata.
Wyjątkowym produktem, jaki możemy zaoferować są etykiety wykonane z cyny.
Etykiety takie wytwarzane są dawną techniką, a każdy egzemplarz jest produktem pracy ludzkich rąk. Wysokiej jakości blachę cynową poddaje się procesom uszlachetniania, tłoczenia oraz barwienia. Mogą one być wykonywane w niemalże dowolnym kształcie. Nasze etykiety mogą być barwione i tłoczone na kilka sposobów.
Dostarczane gotowe etykiety są wykrojone, z filmem klejowym wysokiej jakości, gotowe do ręcznej aplikacji. Po przyklejeniu do szkła, tektury, drewna czy innego materiału klej jest odporny na wilgoć i inne warunki zewnętrzne. Etykiety są plastyczne i dopasowują się do krzywizny opakowania.
Oferujemy produkcję takich etykiet już od nakładu kilkuset sztuk, zapewniając krótki czas realizacji zleceń.

Więcej

Papierowe etykiety niestandardowe

Od lat specjalizujemy się w realizowaniu niestandardowych pomysłów na etykiety papierowe. W naszym portfolio jest wiele etykiet samoprzylepnych produkowanych zarówno w zwojach jak i arkuszach. Jako podłoże używamy papierów ozdobnych, do których możemy zastosować różne techniki drukowania, w tym coldstamping, druk fleksograficzny, sitodruk, hotstamping.
Realizujemy także małe zlecenia na niestandardowe etykiety. Dzięki doświadczonym technologom możemy doradzić rozwiązanie dla produkcji etykiety według szkicu od klienta. Nasz dział projektowy może też przygotować od początku wzór etykiety według wytycznych.

Więcej

Opakowania standardowe

Wykorzystując nasze doświadczenie możemy wykonywać także bardziej standardowe i ekonomiczne prace, używając zadrukowanych offsetowo, czy sitodrukowo, uszlachetnionych tłoczeniem folii czy coldstampingiem materiałów zarówno wprost jak i kaszerowanych.
Możliwości, jakie daje nam nasza produkcja możemy wykorzystać do złożenia takich opakowań w sposób niemożliwy do osiągnięcia w urządzeniach automatycznych. Możemy także wykonywać nieduże partie takich prac w atrakcyjnych cenach.

Więcej